Et robust og kompakt multiverktøy med 8 funksjoner, laget av rustfritt stål som du kan ha med deg på nøkkelknippet.
0,66 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 45,00 | 44,00 | 43,00 | 42,00 |
Sølv
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 28 |
| CO2-avtrykk | 0,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Størrelse | 6,3 x 6,3 cm |
| Emballasje | 150stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11kg |
| Emballasje | 17x29x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159670391 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 583,00 kr
Fra 586,00 kr
Fra 664,00 kr
Fra 523,00 kr
Fra 583,00 kr
Fra 501,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |