Dette multiverktøyet kombinerer et rent design med praktisk funksjonalitet til hverdagsbruk og har 12 praktiske funksjoner. Det er laget av rustfritt stål med håndtak i bambus og har en tang med innebygd skjærefunksjon, en kniv, en sag, en flaskeåpner med flat skrutrekker, en stjerneskrutrekker, to flate skrutrekkere, en boksåpner og en neglefil med neglerenser.
Bambus (823)
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Høyde | 1,98 cm |
| Bredde | 3,29 cm |
| Lengde | 6,9 cm |
| Størrelse | 3,29 cmx1,98 cmx6,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 88.4/9.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/100 |
| Carton Størrelse | 18,5 cmx26,5 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Lead, PCP, Cadmium |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI674842823 | 47 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 583,00 kr
Fra 586,00 kr
Fra 664,00 kr
Fra 523,00 kr
Fra 583,00 kr
Fra 501,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |