Victorinox lommekniv med ni funksjoner: et stort blad, korketrekker, nøkkelring, flaske- og boksåpner, skrutrekker med wirestripper, pinsett og tannpirker. Ripebestandig. Individuelt pakket i gaveeske.
Rød (08)
| Materiale | Rustfritt stål |
| Høyde | 1,2 cm |
| Bredde | 2,6 cm |
| Lengde | 8,6 cm |
| Størrelse | 2,6 cmx1,2 cmx8,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 39/2.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/50 |
| Carton Størrelse | 15 cmx22 cmx12,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Sveits |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI1402808 | 1196 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 583,00 kr
Fra 586,00 kr
Fra 664,00 kr
Fra 523,00 kr
Fra 583,00 kr
Fra 501,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |