Lommelykt i aluminium med 3 klare, energieffektive LED-lys og flaskeåpner. Med karabinkrok. Inkl. batterier.
Sølv
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 7 cm |
| Diameter | 1.7 cm |
| Vekt | 20 g |
| Volum | 2.5724 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 664,00 kr
Fra 293,00 kr
Fra 583,00 kr
Fra 501,00 kr
Fra 583,00 kr
Fra 586,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |