AS-farget gjennomsiktig krukke med 12 g leppepomade. Leppepomaden matcher fargen og er tilgjengelig i fire smaker: vanilje (21), jordbær (08), appelsin (07) og blåbær (24).
Orange (07)
| Materiale | AS |
| Høyde | 3,4 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 4 cm |
| Størrelse | 4 cmx3,4 cmx4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 26.7/11.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/400 |
| Carton Størrelse | 32 cmx32 cmx37,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI134936607 | 19918 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,02 kr
Fra 10,30 kr
Fra 10,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |