Manikyrsett med 5 deler i metalletui.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 10,8 x 6,8 x 2,3 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polyethylen |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 3 cm, UV Digital tryck: 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.110 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Inkommande v.20, 2026 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 18,75 kr
Fra 10,45 kr
Fra 7,92 kr
Fra 9,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 260,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |