Glássaspeajal mas lea ?ohkkejuvvon máhcahuvvon PU-gok?an, mii lea jurdda?uvvon ?uo??ut njuolga go rahppojuvvo. Lummasturrodat lea 70 x 11 cm, gávdno ?áhppes, ?áhppes ja rukses ivnniin. Sisdoallá ?állojuvvon máhcahuvvon logo. Páhkkejuvvon báberseahkái.
Sort (01)
| Materiale | Glass, Resirkulert polyuretan |
| Høyde | 11 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde | 11 cm |
| Størrelse | 7 cmx11 cmx11 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 54/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/200 |
| Carton Størrelse | 30 cmx47 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI134949301 | 27380 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,95 kr
Fra 6,30 kr
Fra 2499,00 kr
Fra 3999,00 kr
Fra 1499,00 kr
Fra 106,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |