Stor flaskeåpner i rustfritt stål/bambu.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 17,8 x 4 x 0,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Trykkeflate | 5 x 2,5 cm |
| Vekt | 0.105 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 80 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6984 |
| Inkommande v.25, 2026 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 300,00 kr
Fra 334,00 kr
Fra 550,00 kr
Fra 12,10 kr
Fra 8,46 kr
Fra 30,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |