Parmesan rivjern i rustfritt stål med trehåndtak. Vi graverer logoen din på håndtaket.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 23,2 x 5,8 x 2,3 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Trykkeflate | 4 x 1 cm |
| Vekt | 0.070 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2303 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 440,00 kr
Fra 237,00 kr
Fra 317,00 kr
Fra 174,00 kr
Fra 237,00 kr
Fra 360,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |