Sett med 3 oppbevaringsbokser i størrelsene 1,5, 1 og 0,5 liter laget av plast med klikklukking. Livsmedelssäker, diskmaskinsäker, passende for mikrovågsugn (utan lås), passende for frys.
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 22 x 15,5 x 7,5 cm |
| Materiale | Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | Screen: 10 x 5 cm, Tampo: 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.458 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 49 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 78,50 kr
Fra 299,00 kr
Fra 73,00 kr
Fra 249,00 kr
Fra 64,50 kr
Fra 73,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |