PP-matboks med kapasitet på 800 ml. Har silikonventil som er egnet for mikrobølgeovn og spennelukking. Pakket i bulk.
Sort (01)
| Materiale | Silikon, PP |
| Høyde | 6 cm |
| Bredde | 11,5 cm |
| Lengde | 21,2 cm |
| Størrelse | 11,5 cmx6 cmx21,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 143/8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 45 cmx60 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI120425801 | 11614 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 41,40 kr
Fra 119,00 kr
Fra 35,30 kr
Fra 37,30 kr
Fra 75,00 kr
Fra 129,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |