Matboks med bambuslokk og klipslukking holder måltidene sikkert forseglet, kapasitet på 750 ml.
Svart
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 19,5 x 10,9 x 7,2 cm |
| Materiale | Bambus, Polypropylen |
| Trykkeflate | Laser: 6 x 4 cm, Tampo: 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.283 kg |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4480 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 119,00 kr
Fra 549,00 kr
Fra 37,30 kr
Fra 129,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 67,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |