Matboks i rustfritt stål (600 ml). Med bambuslokk og to stykker bestikk (gaffel og kniv). Inkludert nylonstropp.
Brun (11)
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Høyde | 6,4 cm |
| Bredde | 12,5 cm |
| Lengde | 17,7 cm |
| Størrelse | 12,5 cmx6,4 cmx17,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 288/11.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 36 cmx57 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, Formaldehyde, PCP, Foodcontact, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI86505011 | 1397 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 41,40 kr
Fra 119,00 kr
Fra 35,30 kr
Fra 37,30 kr
Fra 75,00 kr
Fra 129,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |