Furulykt med telys.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8,5 x 1,8 x 9 cm |
| Materiale | Tre |
| Trykkeflate | 2 x 2 cm |
| Vekt | 0.051 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4396 |
| Inkommande v.32, 2026 | 15000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 493,00 kr
Fra 595,00 kr
Fra 387,00 kr
Fra 275,00 kr
Fra 612,00 kr
Fra 1104,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |