100% polyester (285 gr / m²) teppe, med ekstra mykt Chenille-garn. Kortsidene av teppet har en kant. Brettet og innbundet med bånd.
Rød (08)
| Materiale | Polyester |
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Lengde | 34 cm |
| Størrelse | 28 cmx7 cmx34 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 589/7.51 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 35 cmx56 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PAHs, Phthalates, Lead, Extractable Heavy Metals, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI818608 | 181 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3613,00 kr
Fra 1709,00 kr
Fra 2661,00 kr
Fra 544,00 kr
Fra 1170,00 kr
Fra 1953,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |