Elegant cocktailshaker med matt rustfritt ståloverflate og kobberbelegg, volum 500 ml.
Kobber
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 8 x 18,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Silikon |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.260 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 921 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 410,00 kr
Fra 1043,00 kr
Fra 1104,00 kr
Fra 183,00 kr
Fra 137,00 kr
Fra 272,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |