Galvanisert metallbøtte med aluminiums flaskeåpner, bærehåndtak og kapasitet på 6 liter. Perfekt til grilling eller som dekorasjon i enhver bar.
Sølvgrå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 18,5 x ? 22 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Trykkeflate | Hink: 60 x 60 mm, Kapsylöppnare: 30 x 6 mm |
| Vekt | 0.370 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4192 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1648,00 kr
Fra 1648,00 kr
Fra 3080,00 kr
Fra 1404,00 kr
Fra 872,00 kr
Fra 300,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |