Sett med 4 gjenbrukbare isbiter i rustfritt stål levert i en fløyelspose. Disse kubene avkjøler drinkene raskt og effektivt, samtidig som de bevarer smaken.
1,25 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 74,00 | 72,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 1,25 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål, Fløyel |
| Størrelse | 10 x 12 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 25x18x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159665779 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2449 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1212,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 744,00 kr
Fra 199,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |