CrisMa 6-panels baseballcaps laget av resirkulert 190 g/m² bomull med strikk og CrisMa-broderi på innsiden.
Rød
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
| Størrelse | 28 x 16 x 11 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Transfer: 5 x 5 cm, DTF Transfer: 5 x5 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.083 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3150 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 150,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 94,00 kr
Fra 83,00 kr
Fra 112,00 kr
Fra 111,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |