Bøttehatt med moderne utseende og behagelig passform. Laget av 95% resirkulert bomull og 5% polyester. En størrelse 59 cm. En stilig beskyttelse mot solen. Denne trendy fiskerhatten kan brukes av alle. GRS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 100%.
Beige
| Materiale | Resirkulert bomull, Resirkulert polyester |
| Lengde | 35 cm |
| Diameter | 59 cm |
| Vekt | 55 g |
| Volum | 41009.5651 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 83,00 kr
Fra 114,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 116,00 kr
Fra 122,00 kr
Fra 134,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |