Gavesett i kartong bestående av en gjenvunnet aluminiumsballpenn med blått blekk og en gjenvunnet PU-notatbok med 80 ark (70 g/m²) linjert papir. Notatboken og papiret i dette gavesettet er FSC® Mix-sertifisert. Notatboken har et bokmerke i bånd og magnetisk lukking i metall med gravert plate i gunmetal. Begge artiklene har et gjenvunnet logo: preget på notatboken og gravert på pennen.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Plast, Metall, PU, Aluminium, Polyester, Jern, Messing, Resirkulert aluminium, FSC® papir |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 20 cm |
| Lengde | 21,7 cm |
| Størrelse | 20 cmx2,5 cmx21,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 400/10.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/20 |
| Carton Størrelse | 26 cmx45 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI141797801 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 237,00 kr
Fra 237,00 kr
Fra 30,25 kr
Fra 30,25 kr
Fra 53,00 kr
Fra 78,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |