Bass A5 notatbok med hardt omslag har 80 linjerte ark med 80 g/m2 papir, og er laget av resirkulerte melkekartonger.
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert papir, Resirkulert papp |
| Størrelse | 21 x 14,5 cmcm |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15.2kg |
| Emballasje | 36x33x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159670070 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 11430 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 23,95 kr
Fra 15,30 kr
Fra 15,70 kr
Fra 22,70 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |