Moleskine A4 skisseboken er innbundet i papp med et avrundet omslag, og kommer med toppkvalitets syrefritt papir. Notatblokken har bokmerke, elastisk lukking og en utvidbar innerlomme som inneholder Moleskine historien.
1,68 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 372,00 | 358,00 | 350,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 44 |
| CO2-avtrykk | 1,68 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir |
| Størrelse | 29 x 21 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 24x25x33cm |
| GTIN / EAN | 9788862931939 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA,SA8000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 15,30 kr
Fra 23,95 kr
Fra 33,15 kr
Fra 52,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |