A5 - notatbok i ekte skinn med 80 linjerte blad, båndmarkør og en elastisk hempe, f.eks. for en penn eller USB/viskelær.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 15,2 x 2 x 22 cm |
| Materiale | Paper, Polyuretan |
| Trykkeflate | Screen: 6 x 6 cm, Prägling: 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.388 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 338 |
| Inkommande v.27, 2026 | 2925 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 23,95 kr
Fra 15,30 kr
Fra 15,70 kr
Fra 22,70 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |