rPET-mappe (ca. A4) med PU-detaljer og glidelås. Inkluderer notatbok med 20 linjerte sider (70 g/m²), flere rom og penneholder. Notatboken og papiret i denne mappen er FSC® Mix-sertifisert. Liten lomme på forsiden. Individuelt pakket i en brun krafteske.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Papir, Polyester, Nylon, Polyuretan, rPET |
| Høyde | 3,2 cm |
| Bredde | 32,5 cm |
| Lengde | 25 cm |
| Størrelse | 32,5 cmx3,2 cmx25 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 555/7.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 28 cmx38 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI140701201 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 23,95 kr
Fra 15,30 kr
Fra 22,70 kr
Fra 15,70 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |