rPET-notatbok (ca. A5) med PU-detaljer og 100 linjerte sider (80 g/m²). Notatboken og papiret i denne mappen er FSC® Mix-sertifisert. Individuelt pakket i silkepapir.
Sort (01)
| Materiale | Polyester, Polyuretan, rPET, FSC® papir |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 21,7 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 21,7 cmx1,8 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 279/6.94 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 16 cmx37 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI141502701 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 23,95 kr
Fra 15,30 kr
Fra 22,70 kr
Fra 15,70 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |