Notatbok i papp med spiralbinding, 80 linjerte blad, penneløkke og strikklukking.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 15,3 x 1,8 x 21,2 cm |
| Materiale | Paper, Papir, Metall |
| Trykkeflate | Screen: 15 x 10 cm, Transfer: 10 x 10 cm, DTF Transfer: 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.251 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 18248 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 23,95 kr
Fra 40,00 kr
Fra 43,20 kr
Fra 33,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |