Pennestativ i akryl, klokke har alarmfunksjon, datovisning, ukedagvisning og temperaturvisning.
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 10,5 x 5,5 x 12,5 cm |
| Materiale | Akryl |
| Trykkeflate | 4 x 2 cm |
| Vekt | 0.211 kg |
| Batterier | 1 x CR2025 |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6263 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 118,00 kr
Fra 261,00 kr
Fra 33,60 kr
Fra 38,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 280,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |