Vinglass i rustfritt stål med kobberbelegg, volum 500 ml. Takket være kobberbelegget holder det drinken din avkjølt lenge.
Kobber
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 8,5 x 22,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.300 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3363 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 652,00 kr
Fra 652,00 kr
Fra 321,00 kr
Fra 509,00 kr
Fra 321,00 kr
Fra 509,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |