Krus med korkbelegg, dryppsikker, volum 400 ml.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 9,2 x 18 cm |
| Materiale | Plast, Polypropylen, kork |
| Trykkeflate | 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.261 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8883 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 33,85 kr
Fra 33,85 kr
Fra 70,00 kr
Fra 33,85 kr
Fra 32,40 kr
Fra 80,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |