Nyt favorittdrinkene dine med Male 2-delers glasskoppsett på 200 ml med matt overflate, laget av høykvalitets soda-limeglass for eksepsjonell klarhet og holdbarhet. Disse allsidige koppene har et elegant og moderne design, og er perfekte for servering av vann, juice eller cocktailer.
Havregryn
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Borosilikatglass |
| Størrelse | 8,2 x 7,5 x 7,5 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15.2kg |
| Emballasje | 45x52x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159730033 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1435 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 55,50 kr
Fra 41,05 kr
Fra 35,50 kr
Fra 36,40 kr
Fra 349,00 kr
Fra 25,95 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |