Kopp av borosilikatglass med plastlokk, volum 350 ml, grepsone i kork.
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 9,2 x 12,8 cm |
| Materiale | Glass, Silikon |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 2 cm, Transfer: 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.450 kg |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 145 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,40 kr
Fra 57,50 kr
Fra 55,50 kr
Fra 70,50 kr
Fra 35,50 kr
Fra 349,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |