Perfekte proporsjoner og sublim form gjenspeiler den avslappede atmosfæren til enhver god kafé. Laget i Europa.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 188,00 | 150,00 | 111,00 | 106,00 | 86,50 | 81,50 | 76,50 | 72,50 | 72,00 |
Hvid (02)
| Materiale | Porslin EU |
| Høyde | 71 mm |
| Kapasitet | 200 ml |
| Diameter | 77 mm |
| Carton Størrelse | 41 cmx31,5 cmx34,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 153,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 58,50 kr
Fra 49,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |