Kopp med matt svart utside og blank farge på innsiden. Dette produktet vant førstepris i kokurransen "Gifts of the Yeas 2013"
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 114,00 | 90,50 | 67,00 | 64,50 | 52,50 | 49,25 | 46,30 | 43,95 | 43,40 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske som kan trykkes i ditt eget design
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Emballasje i form av liten koffert.
Elegant snøhvit emballasje med perfekt matchet innsats som stabiliserer krus.
Emballasje i form av liten koffert.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Matt keramik |
| Høyde | 85 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 92 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 43 cmx48 cmx42,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Lead and Cadmium, D.O.C |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 58,50 kr
Fra 49,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |