Et luksuriøst sett laget av fint benporselen med et unikt øre.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 367,00 | 293,00 | 216,00 | 207,00 | 169,00 | 159,00 | 149,00 | 142,00 | 141,00 |
Hvid (02)
| Materiale | Benporslin |
| Høyde | 74 mm |
| Bredde | 81 mm |
| Kapasitet | 230 ml |
| Diameter | 81 mm |
| Størrelse | 81 mmx74 mm |
| Carton Størrelse | 38,5 cmx46,5 cmx27 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 167,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 58,50 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |