Kan kun kjøpes på 1000-tallet
BIO -rører i tre for omrøring av kaffe, 14 cm x 4 mm.
Laget for papirkopper
| Antall | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1,55 | 0,69 | 0,41 |
Naturlig (311)
| Materiale | Trä |
| Bredde | 4 mm |
| Lengde | 14 cm |
| Kapasitet | 110-130 ml / 4 oz |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,38 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
Fra 632,00 kr
Fra 4,43 kr
Fra 15,05 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |