Vakuumisolert dobbeltvegget krus i rustfritt stål, dryppsikkert, volum 350 ml.
Rød
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 8,8 x 14 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.288 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 655 |
| Inkommande v.36, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 138,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 448,00 kr
Fra 133,00 kr
Fra 424,00 kr
Fra 116,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |