Ceibo avtakbart telefonstativ er laget av ansvarlig produsert bambus. Stativet har en praktisk fordypning for en kabelkontakt, som sikrer enkel lading samtidig som enheten holder seg på plass.
0,18 kg
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 21,00 | 20,00 | 19,60 | 19,20 |
Tre
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtrykk | 0,18 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert bambus |
| Størrelse | 14 x 0,7 x 8 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 27x36x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159683650 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,70 kr
Fra 11,35 kr
Fra 101,00 kr
Fra 114,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |