Multifunksjonell 5W Bluetooth 5.4-høyttaler fra Ferraghini med integrert trådløs lader for smarttelefon, hodetelefoner og smartklokke. Har LED-lys. Logoen din er påført høyttaleren.
Sort
Elegant, men likevel sporty! Rachele og Simeone Rossi har skapt en kombinasjon av design og kvalitet for daglig bruk. Valget av materialer og produksjonsmetoder sammen med det nummererte Ferraghini-sertifikatet hever verdien av gaven ytterligere.
Alt leveres i eksklusive gavepakninger med Ferraghinis logo.
| Størrelse | 14,5 x Ø 9,4 cm |
| Materiale | Plast (rPET), Metall |
| Trykkeflate | 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.798 kg |
| Batterier | Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1800 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 113,00 kr
Fra 302,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 1960,00 kr
Fra 191,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |