Ladekabel med gummi- og metallfullførelse samt opplyst logo. Utstyrt med tre kontakter (Type-C, Android, iPhone) og USB-A og USB-C-utgang. Opptil tre enheter kan lades samtidig. Lengde på kabler (inkludert plugger): 10 cm. Total kabellengde: 1 meter. Kabelen er laget av resirkulert PET-plast, og emballasjen fra resirkulert papir og resirkulert plast.
4,64 kg
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 220,00 | 210,00 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,64 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast, Resirkulert PET plast |
| Størrelse | 100 x 1,2 x 3 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 32x32x52cm |
| GTIN / EAN | 8713159580959 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 655 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 78,00 kr
Fra 87,50 kr
Fra 98,50 kr
Fra 22,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |