Nøkkelholder og USB-lader med bomullskabel og bambusdetaljer. Med USB-A-port, mikro-USB-port og to USB-c-porter. Individuelt pakket i brun pappose.
Brun (11)
| Materiale | ABS, Rustfritt stål, Bomull, Bambus, TPE |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 13 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 33/4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 26 cmx32 cmx22,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS, Formaldehyde, PCP, OEKO, SCCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI97658711 | 3853 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 78,00 kr
Fra 87,50 kr
Fra 160,00 kr
Fra 98,50 kr
Fra 133,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |