Bluetooth-høyttaler (versjon 5.3) laget av bambus med trådløs lader opptil 15 watt og digital tidsvisning, alarmfunksjon og temperaturvisning. Det oppladbare batteriet har en kapasitet på 1200 mAh / 3,7 volt.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 9 x 9 x 9 cm |
| Materiale | Bambus, Plast, Silikon |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.436 kg |
| Batterier | Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 36 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 776 |
| Inkommande v.28, 2026 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2151,00 kr
Fra 212,00 kr
Fra 555,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 1960,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |