Powerbank i bambus, kapasitet 8.000 mAh, inkl. ladeledning.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 13,8 x 6,9 x 1,4 cm |
| Materiale | Bambus |
| Trykkeflate | Laser: 5 x 3 cm, UV Digital tryck: 6 x 3 cm |
| Vekt | 0.218 kg |
| Batterier | Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1567 |
| Inkommande v.40, 2026 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 349,00 kr
Fra 263,00 kr
Fra 230,00 kr
Fra 273,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 7,04 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |