Nøkkelring i sinklegering med metallring og bambusinnsats på forsiden, inkludert flaskeåpner. Pakket i en papirpose.
Brun (11)
| Materiale | Jern, Bambus, Sinklegering |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 2,8 cm |
| Lengde | 5,2 cm |
| Størrelse | 2,8 cmx1 cmx5,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35.7/15 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/400 |
| Carton Størrelse | 28 cmx36 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI134951111 | 29298 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 33,00 kr
Fra 312,00 kr
Fra 3,96 kr
Fra 13,00 kr
Fra 30,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |