Polyester reflekterende nøkkelring med metallring.
Gul (06)
| Materiale | Polyester, Jern |
| Høyde | 0,25 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde | 8,5 cm |
| Størrelse | 3 cmx0,25 cmx8,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 2/3.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 300/600 |
| Carton Størrelse | 27 cmx38 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI86492806 | 19887 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 33,00 kr
Fra 312,00 kr
Fra 3,96 kr
Fra 30,80 kr
Fra 13,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |