Nøkkelring i gummiert resirkulert rustfritt stål med metallring i rektangulær form. Har en gravert resirkulert logo som avslører en skinnende speileffekt etter gravering. Individuelt pakket i en konvolutt av kraftpapir.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 3,2 cm |
| Lengde | 5,2 cm |
| Størrelse | 3,2 cmx0,5 cmx5,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 22/13.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 30 cmx45 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI134949801 | 11851 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 312,00 kr
Fra 334,00 kr
Fra 12,10 kr
Fra 7,56 kr
Fra 4,50 kr
Fra 20,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |