Nøkkelring laget av rustfritt stål på utsiden og plast på innsiden. Perfekt for sikker oppbevaring av småting på farten.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 5,2 x Ø 2 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Aluminium, Silikon |
| Trykkeflate | 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.018 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 23938 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 312,00 kr
Fra 334,00 kr
Fra 12,10 kr
Fra 7,56 kr
Fra 4,50 kr
Fra 20,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |