Automatisk paraply CrisMa laget av 190T polyester, ramme i rustfritt stål, mykt ABS-håndtak med integrert løkke.
Mørke blå
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
| Størrelse | 33 x Ø 98 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polyester, Plast |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.394 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4851 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 290,00 kr
Fra 185,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 397,00 kr
Fra 300,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |