Original paraply med automatisk teleskopsystem, gjennomsiktig skjerm, ramme og skaft i metall, plasthåndtak og knappelukking.
Transparent
| Materiale | Syntetisk materiale, Metall |
| Lengde | 84.5 cm |
| Diameter | 102 cm |
| Vekt | 315 g |
| Volum | 555647.2095 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 290,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 397,00 kr
Fra 185,00 kr
Fra 300,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |