Fargeblyanter i smart oppbevaringsboksi tre med linjal, viskelær og blyantspisserr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Brun (11)
| Materiale | Plast, Metall, Pinewood |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 4 cmx3 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 116/11.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/100 |
| Carton Størrelse | 23,7 cmx44,5 cmx33,2 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, EN71-1, EN71-2, Washing/Cleansing 2009/48/EC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI254511 | 4029 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,58 kr
Fra 6,30 kr
Fra 7,38 kr
Fra 34,75 kr
Fra 5,40 kr
Fra 3,96 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |